Závěs k zavr.-spodní díl SOLIDO Incanto,ø 16 mm,pro dřevo,stav.,pomosaz.lešť.

Závěs k zavr.-spodní díl SOLIDO Incanto,ø 16 mm,pro dřevo,stav.,pomosaz.lešť. - Dveře Dveřní panty, Dveřní závěsy Závěsy zavrtávací Solido

Závěs k zavr.-spodní díl SOLIDO Incanto,ø 16 mm,pro dřevo,stav.,pomosaz.lešť.

159,- Kč
bez DPH: 131,39
kód: 102245586

do oblíbených

Termín dodání 2dny

skladem

dopravné 80,- / zdarma od 4 000,-

 
garance spokojenosti

 

 
 
 
sdílejte

 

 


._DV004-skiz_INCANTO_Bandsysteme_Vatergruppe_3_600.jpg._DV004-skiz_INCANTO_Planungsmasse_1_600.jpg._DV004-skiz_INCANTO_Planungsmasse_2_600.jpg._DV004-skiz_INCANTO_montiert_600.jpg

Dveře Dveřní panty, Dveřní závěsy Závěsy zavrtávací Solido » Závěs k zavr.-spodní díl SOLIDO Incanto,ø 16 mm,pro dřevo,stav.,pomosaz.lešť.

Systém závěsů INCANTO se vyznačuje možností průběžného nastavení závěsů, když jsou dveře zavěšeny. Montáž i nastavení hloubky se provádí imbusovým klíčem (velikost 3). Promyšlený systém závěsů INCANTO umožňuje skladovat a přepravovat dveřní zárubně bez namontovaných závěsů. Ty lze namontovat přímo na staveništi rychle a bez námahy. Tím se výrazně sníží nebezpečí poškození dřevěných zárubní a náročnost balení se sníží na minimum. Rozteče závěsů a rozměry zůstanou nezměněny. To znamená, že systém INCANTO je kompatibilní s dosavadními zavrtávacími závěsy.
Obzvláště stabilní kapsy závěsu INCANTO vyrobené jako zinkový tlakový odlitek jsou opřeny v obložce a 4 vruty upevněny na zárubeň. Tím se docílí stabilního upevnění v nejrůznějších materiálech, jako je dřevotříska, MDF nebo masivní dřevo. Se systémem INCANTO je poprvé možné připevnit dveře s hmotností křídla max. 60 kg pomocí jen 2 závěsů (vel. 16). Čtyřhranná hřídel závěsu zamezuje zkroucení nebo naklopení závěsů. Tím se zlepší celkový vzhled dveří a výrazně zvýší životnost kování.

Projekční rozměry
Výpočet a výběr kapes závěsů INCANTO
Ö-Norm předepisuje vzdálenost čepu 23 mm (+/- 1 mm). Pro dodržení vzdálenosti čepu lze vypočítat celkovou výšku podle níže uvedeného vzorce. S výsledkem je možné vyhledat z tabulky danou kapsu závěsu s příslušnou vzdáleností.

Montáž a nastavení

pro dřevěné a obložkové zárubně
 
  • Tvar hlavy: válcová hlava
  • Provedení: výškově stavitelný
  • Závěs ø (mm): 16
  • Materiál: ocel pomosazená leštěná

 

 
Závěs k zavr.-spodní díl SOLIDO Incanto,ø 16 mm,pro dřevo,stav.,pomosaz.lešť.

Také Vás může u Závěs k zavr.-spodní díl SOLIDO Incanto,ø 16 mm,pro dřevo,stav.,pomosaz.lešť. zajímat:
zpět na další Závěsy zavrtávací Solido

Centrum zabezpečení:     233 310 310       shop4lock.cz