Visací zámek Yale YTP5/31/223/1
Visací zámek Yale YTP5/31/223/1 - Yale YTP5/31/223/1, s číselnou kombinací, šířka 31mm
4lockbez DPH: 166,50
do oblíbených
termín dodání 2 dny
skladem
dopravné 78,- / zdarma od 4 000,-
garance spokojenosti
sdílejte
Železářství Visací zámky Cestovní vis. zámky » Visací zámek Yale YTP5/31/223/1
Hloubka těla: 13.0 mm
Materiál třmenu: Ocel
Výška těla: 39.0 mm
Šířka těla: 32.0 mm